Standardy leczenia gabinetu fizjoterapii

Rzetelność, profesjonalizm, odpowiedzialność i jakość usług to atrybuty mojego gabinetu. Najwyższe kwalifikacje zawodowe, poświadczone certyfikatami, gwarantują stosowanie najbardziej uznanych metod leczniczych w skali międzynarodowej, a także dobrane, zindywidualizowane leczenie każdego pacjenta. Bazując na rozległej wiedzy z zakresu medycyny i fizjoterapii, mogę zaproponować każdemu wyjątkowy program leczenia.

Ponadto w procesie terapii wykorzystuję wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę zdobytą na licznych kursach i szkoleniach podyplomowych. Szanując komfort i potrzeby Pacjentów, wybieram najlepsze rozwiązanie danego problemu spośród szerokiego spektrum technik. Z myślą o Państwa bezpieczeństwie i satysfakcji, stale podnoszę kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w szkoleniach i śledząc aktualne dane naukowe.

Jestem zwolennikiem holistycznego modelu terapii, który uzględnia całą gamę warunków psychofizycznych mogących wpływać na powstawanie Państwa dolegliwości. Kluczem do wyleczenia jest dotarcie do przyczyny – czynnika leżącego u podłoża procesu patologicznego. Tylko takie podejście gwarantuje trwałe rozwiązanie problemu i pozwala nam nie tylko walczyć z bólem, lecz także równocześnie zapobiegać jego nawrotom. Zawsze działam przy tym z myślą o najważniejszym celu: przywróceniu Pacjentom pełnej, szeroko pojętej sprawności fizycznej.

css design award nominee