Specjalizacja

Specjalizuję się głównie w leczeniu schorzeń ortopedycznych, które są jednymi z najczęściej występujących dolegliwości u pacjentów.

Poza tym zajmuję się pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi, po udarach mózgu, SM, a także po uszkodzeniach w obrębie ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego, które powstały w wyniku wypadku. Posiadam również roczne doświadczenie w pracy z osobą po uszkodzeniu rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym kręgosłupa.

Ważny obszar mojej działalności zajmuje rehabilitacja sportowa. Zajmuję się terapią po kontuzjach, operacjach, urazach. Prowadzę także rehabilitację profilaktyczną i przygotowawczą do wzmożonego wysiłku podczas sezonu treningowego.

Zgodnie z przyjętymi przeze mnie standardami pracy, które są efektem wieloletniego szkolenia specjalistycznego oraz praktycznego doświadczenia w zawodzie, do procesu leczenia podchodzę w sposób kompleksowy. Po przeprowadzeniu diagnozy, planuję indywidualny dla każdego pacjenta proces terapii, który następnie wdrażam. Współpracuję na stałe z lekarzem ortopedą, w kierunku osiągnięcia zamierzonego celu, jakim jest możliwie najszybszy i trwały powrót do zdrowia lub trwała poprawa jakości życia – w wypadku chorób przewlekłych.

Najważniejszy cel, jaki przyświeca mi od początku mojej drogi zawodowej, to troska o dobro pacjentów. Świadczą o tym liczne wyrazy sympatii i uznania, z jakim spotykam się po zakończonej sukcesem terapii.

Bardzo dobry kontakt z terapeutą, wysoka jakość usług oraz trafna diagnoza.
Efekt stosowania terapii fizykalnych: dolegliwości bólowe dolnego odcinka pleców ustąpiły, pomimo małych ilości zabiegów.
Gorąco polecam zabiegi, które pomogły mi z moim problemem. Izabela Z.
Do gabinetu trafiłem kierując się pozytywnymi opiniami pacjentów. Nie zawiodłem się. Bardzo wysoki poziom profesjonalizmu, któryego wynikiem jest powrót do uprawiania sportu. Świetna, miła atmosfera, indywidualne podejście oraz szybkie i pozytywne efekty terapii. Polecam! Krzysztof H.
css design award nominee